Методичні рекомендації з інтегрування підходу, орієнтованого на потерпілих, у деяких аспектах досудового розслідування злочинів сексуального насильства в умовах збройної агресії

Abstract
У Методичних рекомендаціях висвітлено питання теорії інтегрування підходу, орієнтованого на потерпілих, у процеси документування та розслідування злочинів сексуального насильства в умовах збройної агресії та подано практичні рекомендації щодо його застосування під час досудового розслідування. Для викладачів/-ок вищих навчальних закладів, фахівців/-чинь та службових осіб правоохоронних органів, у першу чергу, суб’єктів досудового розслідування – слідчих, прокурорів, детективів та інших уповноважених службових осіб.
Description
Методичні рекомендації з інтегрування підходу, орієнтованого на потерпілих, у деяких аспектах досудового розслідування злочинів сексуального насильства в умовах збройної агресії / Сергій Чернявський, Катерина Левченко, Юлія Чорноус, Ганна Нікітіна-Дудікова, Ольга Перунова, Любов Гордієнко, Владислав Ієрусалимов, Олександр Остапенко. Київ, 2023. 48 с.
Keywords
Citation