Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/2698
Title: Право і суспільство як об’єктивні фактори формування та функціонування правових систем
metadata.local.udk: 340.116
metadata.local.vid: Інші твори наукового, науково-правктичного, навчального, навчально-методичного, довідкового та іншого характеру.
Authors: Тимошенко, Віра Іванівна
Tymoshenko, Vira
Issue Date: 2006
Abstract: Досліджуються теоретико-методологічні та концептуальні підходи до аналізу правової системи. Розглядаються питання сутності та змісту правової системи, особливості взаємодії права, правової системи та держави. Аналізуються фактори функціонування та ефективності правової системи. Визначено її структурні елементи — джерела права, правові колізії, правову діяльність, механізм правового регулювання тощо. Значна увага приділена взаємодії правової системи та законодавчого процесу в Україні, закономірностям дії нормативно-правових актів та їх взаємозв’язку з правовою системою. Монографія стане в пригоді науковцям, політикам, державним діячам, аспірантам, студентам, всім, хто не байдужий до проблем удосконалення правової системи України.
Description: Тимошенко В.І. Право і суспільство як об’єктивні фактори формування та функціонування правової системи // Вступ до теорії правових систем: Монографія / За заг. ред О.В. Зайчука, Н.М. Оніщенко. – К.: Видавництво «Юридична думка», 2006. – С. 77-106.
URI: http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/2698
Appears in Collections:Роботи працівників відділення організації науково-дослідної роботи перемінного складуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.