Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/18811
Назва: Тактика проведення слідчого експерименту під час досудового розслідування
Галузь наукових знань відповідно до УДК: 343.985 : 343.132
Вид твору: Підручники, навчальні посібники, курси лецій, навчально-методичні комплекси, навчальні программи, практикуми.
Назва підрозділу (підрозділів) академії, в якому підготовлено твір: Кафедра криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ
Автори: Антонюк, Поліна Євгенівна
Антощук, Андрій Олександрович
Пясковський, Вадим Валерійович
Саковський, Андрій Анатолійович
Самодін, Артем Володимирович
Таран, Олена Вікторівна
Терещенко, Юлія Василівна
Дата публікації: 2021
Короткий огляд (реферат): У методичних рекомендаціях висвітлено сучасну слідчу практику та проблематику проведення слідчого експерименту як слідчої (розшукової) дії. Розглянуто процесуальну форму, етапи, стадії та тактичні прийоми його проведення, а також окреслено окремі кримінальні процесуальні та криміналістичні проблемні аспекти, які зустрічаються у діяльності органів досудового розслідування під час розслідування кримінальних правопорушень. Для слідчих і дізнавачів Національної поліції України, можуть використовуватись у процесуальній діяльності прокурорів, суддів і адвокатів, а також у підготовці здобувачів вищої освіти у галузі права та у системі підвищення кваліфікації поліцейських на напрямом криміналістичної підготовки.
Опис: Тактика проведення слідчого експерименту під час досудового розслідування [Текст] : метод. рек. / [П.Є. Антонюк, А.О. Антощук, В.В. Пясковський, А.В. Самодін, та ін. ]. Київ : Нац. акад. внутр. справ, 2021. 70 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/18811
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні рекомендації Слідчий експеримент.pdf1.92 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.