Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/16844
Title: Шахрайство у сфері надання туристичних послуг в Україні: кримінально-правова характеристика та запобігання
metadata.local.udk: 343.72:338.487](477)(02)
metadata.local.vid: Монографії, наукові звіти, аналітичні огляди.
metadata.local.department: Кафедра кримінального права
Authors: Клименко, Ольга Анатоліївна
Klymenko, O.
Савченко, Андрій Володимирович
Savchenko, A.
Issue Date: 2018
Abstract: У монографії викладені результати комплексного та системного дослідження питань щодо кримінально-правової характеристики та запобігання шахрайству у сфері надання туристичних послуг в Україні. У науковому виданні розкрито теоретико-методологічні засади дослідження, розглянуто історичний та зарубіжний досвід щодо шахрайства даного виду у контексті його кримінально-правової характеристики та запобігання. Здійснено кримінально-правову характеристику об’єктивних і суб’єктивних ознак складу шахрайства, зважаючи на особливості його вчинення у сфері надання туристичних послуг в Україні, а також розглянуто його кваліфікуючі та особливо кваліфікуючі ознаки. Досліджено стан і детермінанти шахрайства у сфері надання туристичних послуг в Україні, особу злочинця, яка його вчиняє, загальносоціальні та спеціально- кримінологічні заходи запобігання зазначеному злочину. Зроблено висновки та сформульовано практичні пропозиції, важливі для кримінального права та кримінології.
Description: Клименко О. А., Савченко А. В. Шахрайство у сфері надання туристичних послуг в Україні: кримінально-правова характеристика та запобігання : монографія. – К. : Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 226 с.
URI: http://elar.naiau.kiev.ua/jspui/handle/123456789/16844
Appears in Collections:МонографіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.